درباره ما

شرکت آروین صنعت اسرار مالک علامت تجاری « توت » در سال 1397 فعالیت خود را آغاز نمود.این مجموعه مانند بسیاری از برندهای مطرح دیگر ابتدا با سرمایه اندک و در مقیاس بسیار کوچک در فضایی به وسعت 50 مترمربع با حداقل امکانات با اتکا به تجربه، خلاقیت، پشتکار و تخصص موسسان آن پا در عرصه تولید لوازم خانه و آشپزخانه گذاشت. به دلیل عدم وجود این صنعت در کشور و وجود تحریم های سخت گیرانه بیش از 90 درصد دستگاه های مورد نیاز بصورت بومی و در تیم تحقیق و توسعه این مجموعه طراحی و ساخته شده است.

این مجموعه مفتخر است که پس از گذشت 3 سال رشدی غیرقابل وصف داشته و در فضایی به وسعت 6000 مترمربع با تجهیزات صنعتی مدرن و با بکارگیری بیش از 50 نفر پرسنل مجرب و هنرمندان خراط، 6کارگاه وابسته و اشتغال زایی غیر مستقیم برای حداقل 75 نفر، مسیر رشد و شکوفایی خود را طی می کند.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره گیری از همه توان و تجربه و استفاده بهینه از ظرفیت و توانمندی های موجود در ارتقا کیفی محصولات و در جهت جلب رضایت شما عزیزان قدمی هرچند کوچک برداشته باشیم.

فلسفه ما

شناخت نیاز بازار و دستیابی به بالاترین سطح کیفی در تولید محصولات و نیز رعایت حقوق مصرف کننده با استفاده از مواد اولیه مرغوب و نگهداری قیمت تمام شده در پایین ترین حد ممکن و رقابت با کالای وارداتی