راهنمای خرید ظروف چوبی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید ظرف چوبی تهیه کنید و ندانید از کجا تهیه کنید،چه جنسی تهیه کنید و یا حتی چگونه از آن ها مراقبت کنید و تفاوت جنس های مختلف چیست؟اگر از این دسته از سوالات ذهن شما را درگیر کرده است و برای آشپزخانه خودتان هم میخواهید ظرف چوبی تهیه کنید که به منزل شما گرمی بدهد حتما با ما همراه باشید و مقاله راهنمای خرید ظروف چوبی را مطالعه کنید.

چرا ظروف چوبی

من به شخصه برای این از ظروف چوبی استفاده میکنم چونکه مقاومت بالایی دارند و زیبایی و گرمی خاصی به آشپزخانه ام میدهد.یکی دیگر از دلایلی که از ظروف چوبی استفاده میکنم اینه که به باقی ظروف آشپزخانه ام مثله تابه ها و یا می

ز ناهار خوری آسیب نمیزنه خط و خش روش نمیندازه.

برای استفاده از ظروف چوبی دلایل زیادی هست که باید ابتدا با خودتان مشخص کنید که چرا میخاهید از ظروف چوبی استفاده کنید و چه ظروف چوبی لازم داریم.کفگیر چوبی میخواهید یا بشقاب و یا اردوخوری یا نمکدان و فلفل دان ؟چه چیزی میخواهید.

ظروف چوبی بهتر است از چه نوع چوبی باشد؟

این سوال یکی از اساسی ترین سوال ها حین خرید ظروف چوبی است.چه جنس چوبی برای ظروف تهیه کنیم؟

از انواع چوب برای ساخت ظروف چوبی استفاده میشود که هر کدام مزایا و معایت خود را دارند.در ادامه انواع چوب را برای ساخت ظروف چوبی نام میبریم برای بیشتر فهمیدن درباره جنس چوب روی اسامی آن ها کلیک کنید.

هر کدام از این چوب درختان خاصیت های متفاوتی دارند که باید شما بهترین گزینه را انتخاب کنید 

به طور مثال چوب بامبو در برابر آب و رطوبت مقاوم تر از چوب راش است اما در عوض چوب راش بهتر تراش می‌خواد و شاید رنگ و طرح جذاب‌تری داشته باشد و یا قیمتش مقرون به صرفه تر باشد برای همین به جنس ظرف اشپزخانه ای که میخواهید بخرید توجه کنید

ظرف چوبی چی بخریم

چه چیزی نیاز داریم؟

ابتدا باید مشخص کنیم که چه محصولات یا ابزاری نیاز داریم برای آشپزخانه.اگر گیج شده اید و نمیدانید چه چیزی نیاز داری. د برای آشپز خانه حتما مقاله برای آشپزخانه چی بخریم را مطالعه کنید.وقتی جنس چوبی که میخاهید را انتخاب کرده اید و ابزار یا محصولی که نیاز دارید و انتخاب کرده اید .حال میتوانید برای خرید ظروف چوبی اقدام کنید.یکسری نکات هست که باید حین خریدن آن حتما به آن دقت کنید.به طور مثال بسیار مهم است از فروشگاهی که آن را تهیه می‌کنید قابل اطمینان هست یا خیر؟

آیا از آن فروشگاهی که میخواهید این جنس را تهیه کنیم قیمت های مناسبی دارد؟آیا گارانتی و ضمانت محصولاتش را میکند؟و از این قبلی سوالات که باید به آنها پاسخ دهید.

1-خریدن از جای مطمئن و قابل اطمینان

فروشگاه هایی هستند که محصولاتی را با برند و جنس دیگری به شما میفروشند به عنوان مثال چوب راش را به عنوان چوب بامبو به شما میفروشن و شما چون اطلاعی از ظاهر و مشخصات آن ندارید متوجه این تفاوت نمی شوید.

2-محصولی که میخرید ضمانت کالا و گارانتی داشته باشد.

حتما حین خریدن ظروف چوبی آشپزخانه یا پذیرایی به اینکه محصولات گارانتی و ضمانت داشته باشند دقت کنید تا در صورت هر جور زدگی یا ترکی به فروشگاه ارجاع بدید.

3-از ظروف چوبی به خوبی نگه داری کنید.

تنها خریدن ظروف چوبی مهم نیس .نگهداری ظروف چوبی امر مهمتری است.اینکه چگونه از ظرف چوبی مراقبت کنیم که بعد استفاده بو را به خودش جذب نکند و یا بعد از مدتی ترک نکند و خراب نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *