راهنمای خرید تخته گوشت

شما که دارید این مقاله را مطالعه میکنید حتما به دنبال خرید تخته گوشتی مناسب با کیفیت و کارایی عالی هستید.ما در این مقاله به شما نکاتی را می گوییم که در خرید جنس عالی و مناسب شما راحت تر و با دید بهتری داشته باشید.

تخته گوشت انواع میختلفی دارد .چه از لحاظ جنس و چه از لحاظ شکل و طراحی،بعضی از آن چاقو را کند میکند و برخی دیگر بسیار سنگین هستند و بعضی دیگر به باقی ظروف و  وسایل آشپزخانه شما آسیب میزند .پس در خرید آن باید دقت کنید.نکاتی که میخاهیم درباره آن بحث کنیم جنس تخته گوشت،ابعاد تخته گوشت،شکل و ظاهر تخته گوشت،گارانتی و ضمانت محصول،پس با ما همراه باشید

جنس تخته

جنس تخته گوشت بسیار مهم است.زیرا روی جنس، ماندگاری و وزن آن تاثیر مستقیم دارد.شما باید همه این موارد را حین خرید تخته گوشت لحاظ کنید .برای مثال تخته گوشت های پلاستیکی میتواند بسیار سبک و ماندگار باشد ولی باید دوبرابر هزینه چاقو کنید چونکه چاقو های شما به مرور زمان کند و کند تر میشود.بهترین بافت برای کند نشدن چاقو چوب است ،چوب چاقو را کند نمیکند و ما جنس چوبی را به شما پیشنهاد میکنیم و برعکس المینیوم و یا پلاستیکی نه لبه های چاقو را خراب میکند و نه به مرور زمان باعث میشود کند شود.

ابعاد تخته

ابعاذ تخته گوشت خیلی مهمه ،چونکه روی وزن و کاراییش خیلی تاثیر میزاره.تخته گوشت های بزرگ سنگین تر هستن ولی میتوان روی آن چیزهایه بیشتری ریز و خورد کرد چند نوع سبزیجات و مقدار گوشن بیشتر.

تخته گوشت های کوچک نیز فواید خودشان را دارند بسیار جمع و جور تر هستند و مناسب خانواده های کم جمعیت پس حتما قبل از انتخاب ابعاد تخته گوشتتان به جمعیت خانوادتان را در نظر بگیرید.

شکل ظاهری

شکل ظاهری تخته گوشت مهم است زیرا روی جاگیری آن تاثیر میگذارد.به طور مثال حتما دقت کنید تخته گوشتی که میخواهید تهیه کنید دسته دارد یا خیر ، میخواهید آنرا آویزان کنید یا میخواهید آنرا پشت کابینت یا بغل کابینت آنرا جا بدهید.همه این نکات را دقت داشته یاشید حین خرید تخته گوشت.

به طور مثال اگر شما میخواهید تخته گوشتتان را اویزان کنید حتما به سوراخی که بالایه تخته گوشت است دقت کنید اگر میخواهید آنرا در کابینت یا کمد نگهداری کنید مستطیل یا مربع آنرا تهیه کنید.

امیدوارم این مقاله به دردتون خورده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *